Edit Content

Firma ISORT s.r.o. vznikla v roku 2015 ako pokračovateľ firmy Drevit, ktorá pôsobila na trhu od roku 1992. Pri zakladaní firmy ISORT s.r.o. boli využité dlhoročné skúsenosti bývalých zamestnancov firmy Drevit.

Hlavným predmetom zamerania firmy je výroba a predaj nábytku.

Kontakt

Profil

Since 1992

Profil

Firma ISORT s.r.o.

vznikla v roku 2015 ako pokračovateľ firmy Drevit, ktorá pôsobila na trhu od roku 1992. Pri zakladaní firmy ISORT s.r.o. boli využité dlhoročné skúsenosti bývalých zamestnancov firmy Drevit.

0 +

Zrealizovaných projektov

0 +

Rokov praxe

O NÁS

Hlavným predmetom zamerania firmy je výroba a predaj nábytku.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Nábytok na mieru podľa vášho vkusu

Roky skúseností

Naše dlhoročné skúsenosti odzrkadľuje precízna práca, moderný dizajn a vysoká kvalita výrobkov. Pridaná hodnota našich rokov v praxi je zárukou spoľahlivosti a špičkových služieb. Firma disponuje strojnotechnologickým zariadením zameraným prevažne na spracovanie veľkoplošných dyhovaných a laminovaných drevotrieskových dosiek.

Profesionálny personál

Odborní pracovníci sú schopní pripraviť dielo od zamerania, prípravy návrhu , poradenstva, grafického spracovania v 3D vizualizácii, až po jeho konečnú realizáciu, dovoz a montáž. Výrobný program pružne reaguje na požiadavky trhu pre privát alebo office, v ponuke je široká variabilita materiálov.

Priaznivá cena

Súčasťou našich služieb je porez a olepenie LDTD materiálov pre menšie stolárske firmy a realizácie interiérov a exteriérov s použitím náterových materiálov zn. San Marco.

Kontakt

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať emailom alebo formulárom.

Kontakt

E-mail: info@isort.sk

Telefón: +421 948 773 711